Pomiń zawartość →

4 powody, dla których warto wybrać system Teta HR z modułem Teta ME

Skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi należy do najbardziej kluczowych czynników przyczyniających się do sukcesu dla każdej organizacji. Oprogramowanie Teta HR z przeznaczonym dla pracowników modułem Teta ME należy do ścisłej czołówki pionierów tej dziedziny, oferując wiele funkcjonalności, które znacząco ułatwiają codzienną pracę i umożliwiają skuteczne zarządzanie zespołem. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na to rozwiązanie?

1.     Teta ME ułatwia składanie wniosków pracowniczych

Oprogramowanie kadrowo-płacowe Teta HR zapewnia pracownikom możliwość samodzielnego złożenia najpilniejszych wniosków za pomocą modułu Teta ME. Do kategorii tej należą wnioski urlopowe, dostępne do złożenia m.in. za pośrednictwem urządzeń mobilnych – pracownicy mogą z łatwością zgłaszać planowany czas wolny, a system samodzielnie sprawdza zgodność z przysługującym wymiarem urlopu. Dodatkowo, oprogramowanie informuje o pozostałych do wykorzystania dniach i godzinach urlopowych, co pozwala na lepsze planowanie czasu pracy i wakacji.

Wśród możliwych do złożenia za pośrednictwem Teta ME wniosków pracowniczych znajduje się również m.in. samodzielna aktualizacja danych adresowych czy rachunku bankowego. Zatrudnieni mogą także zgłaszać bieżące potrzeby wymagające obsługi HR. Dzięki temu rozwiązaniu, zarządzanie kadrowe staje się bardziej efektywne i cyfrowe.

Czytaj także  Terminal przenośny w ośrodkach sezonowych. Czy warto?

2.     Proste rozliczanie PIT z zatrudnionymi

Jedną z najważniejszych cech oprogramowania Teta HR z modułem Teta ME jest usprawnienie procedur związanych z dostępów do deklaracji PIT i innych istotnych dokumentów. Dzięki temu narzędziu możesz w wygodny i bezpieczny sposób udostępnić pracownikom niezbędne dokumenty, takie jak PIT-y, paski płacowe i indywidualne akta osobowe – zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych. Rozwiązanie to oszczędza czas i upraszcza procesy administracyjne, pozwalając pracownikom szybko uzyskać potrzebne informacje.

3.     Planowanie czasu pracy i urlopów

Wygodna organizacja sezonu urlopowego to kolejna kluczowa funkcjonalność, oferowana przez Teta HR z Teta ME. Dzięki bieżącej kontroli przysługujących dni urlopowych, wizualizacji planów zespołowych i możliwości definiowania okresów szczególnej aktywności firmy, zarządzanie harmonogramem urlopów staje się znacznie łatwiejsze. System automatycznie sprawdza zgodność harmonogramu z regułami prawa pracy, co zapewnia płynne planowanie czasu wolnego i minimalizuje ryzyko konfliktów harmonogramowych.

Oprogramowanie Teta HR umożliwia także planowanie grafików online. Pracodawcy mogą tworzyć harmonogramy dla pracowników, uwzględniając przy tym różnice wynikające z zapisów poszczególnych umów, zapewniając spójność z przepisami prawa pracy. Automatyczne sprawdzanie zgodności harmonogramu z obowiązującymi regułami prawnymi usprawnia proces planowania pracy i minimalizuje ryzyko popełnienia błędów.

Czytaj także  Co mówi o tobie miejsce, w którym pracujesz?

4.     Kompleksowe rozliczanie czasu pracy

Intuicyjne rozliczanie zagadnień związanych z czasem pracy to kolejna ważna funkcjonalność oprogramowania Teta HR i Teta ME. Pracownicy mogą potwierdzać swoją obecność, zgłaszać wydarzenia wpływające na rozliczenie pracy, takie jak praca zdalna, wyjścia służbowe czy prywatne. System ułatwia zarządzanie nadgodzinami zespołu, informując pracowników o zleconych nadgodzinach i dając możliwość wskazania terminu czasu wolnego jako rekompensaty za pracę dodatkową.

Menedżerowie zyskują z kolei dostęp do rozliczania pracy swoich pracowników, dzięki czemu mogą szybko i precyzyjnie monitorować czas jej trwania i generować związane z nią raporty. Posiadają oni również pełną kontrolę nad kluczowymi wskaźnikami i zadania związane z zarządzaniem zespołem, co pomaga podejmować odpowiednie decyzje, zgodne z wymogami prawnymi i biznesowymi.

Dołącz do użytkowników systemu Teta

Oprogramowanie Teta HR z modułem Teta ME to wszechstronne narzędzie do efektywnego zarządzania zasobami ludzkimi, które pomaga w optymalizacji procesów HR i skoncentrowaniu się na osiąganiu celów biznesowych. Skontaktuj się ze specjalistami odpowiedzialnymi za rozwój systemu Teta i zobacz, dlaczego warto postawić na niezawodne narzędzia dla nowoczesnych firm.

Opublikowano w Biznes

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *